Partizan poražen u Trentu, odluka o četvrtfinalu u poslednjem kolu

RTS 03.03.2021

Košarkaši Partizana izgubili su od Trenta 69:54 meč petog kola F grupe Top 16 faze Evrokupa. Crno-beli se udaljili od plasman u četvrtfinale, ipak imaće još jednu priliku - naredne sedmice, kada u Ljubljani dočekuju ekipu Metropolitansa.

Kraj, Trento - Partizan 69:54 35' Partizan smanjuje prednost domaćih Napravili su crno-beli seriju od 7:0 na početku poslednje deonice i na pet i po minuta do kraja meča imaju minus od 13 poena - 56:43. Posle tri četvrtine Trento vodi 54:36 Kako utakmica odmiče, sve nervoznija igra crno-belih, pa Trento pred poslednju deonicu ima ogromnu prednost - 54:36. Nikako igrači Partizana ne uspevaju da organizuju napad, odbran je popustila, pa košarkaši itakijanskog tima