Milan predaleko od titule, silne Verona i Atalanta, Roma da se zahvali VAR tehnologiji!

Sportske.net 03.03.2021  |  Sportske.net

Atalanta danas nije imala mnogo problema da slavi protiv Krotonea, poslednjeplasiranog tima lige.

Brzo su stigli do gola preko Gosensa, igrao se 12. minut, ali je Simi izjednačio rezultat u 23. minutu utakmice. U drugom delu igre postojao je samo jedan tim, Krotone očigledno ima problema sa fizičkom spremom. Palomino je pogodio u 48. minutu, potom Muriel u 50, onda na 4:1 postavlja Iličić u 58. minutu utakmice. Konačnih 5:1 delo je Mirančuka. Milan polako gubi trku sa Interom za titulu, danas je dočekao na svom terenu ekipu Udinezea i nije pobedio. Imali su