Sve je prštalo od fudbala: Isključenja i penali na obe strane, Zvezda slavila protiv TSC

Večernje novosti 03.03.2021  |  A. Ilić

FUDBALERI TSC poraženi su u 25. kolu Superlige Srbije od Crvene zvezde sa 1:3 (0:0)

Iako mirno prvo poluvreme nije tako nešto naglašavalo, ulaskom Kange, Srnića i Milana Pavkova, Crvena zvezda u 54. minutu dolazi do vođstva golom Pavkova. Nije dugo trajala radost domaćeg tima. Minut kasnije Milan Gajić pravi penal i dobija direktno isključenje. Lukić je u 58. minutu bio siguran sa penala. Samo devet minuta imali su igrača više domaći fudbaleri. Tomanović je u 67. minutu skrivio penal. Dobio žuti zbog starta, a potom drugi zbog prigovora. Siguran