Premijer liga: Arsenal ispustio bodove u Barlniju, Vila i Vulfsi bez golova, Lester prekinuo lošu seriju! (video)

Hot sport 06.03.2021  |  Pavle Zindović Pavle Zindović

U današnjim utakmicama 27. kola Premijer lige nismo videli puno golova, ali su mečevi bili itekako zanimljivi.

U prvom meču koji je počeo u 13:30 Arsenal je podelio bodove sa ekipom Barnlija, rezultat je bio 1:1. Poveli su gosti golom Obamejanga u 6. minutu na asistenciju Vilijana. Međutim, usledila je katastrofalna greška Granit Džake. Naime, on je u 39. minutu napucao Kris Vuda ispred svog gola, nakon čega je lopta završila iza leđa Lena. Mistake by Granit Xhaka as he assists Chris Wood in Burnley’s equaliser against Arsenal #BURARS Burnley 1-1 Arsenal