Gudelj na kolenima! Fenjeraš iznenadio Sevilju: Pobeda nade za Elčeov beg sa dna?

Večernje novosti 06.03.2021  |  Novosti online

Fudbaleri Elčea savladali su Sevilju u 26. kolu Primere sa 2:1 a sva tri gola postignuta us u poslednjih 20 minuta utakmice.

Na prvi gol na meču se čekalo sve do 70. minuta kada je Guti doneo prednost Elčeu, da bi samo sedam minuta kasnije bilo 2:0. Strelac je bio Kariljo. Sevilja je uspela samo da ublaži poraz od pretposlednjeplasirane ekipe golom Luka de Jonga u 90. minutu. Sevilja sada iz 25 odigranih mečeva, a nakon dva vezana poraza, ima 48 bodova na četvrtom mestu na tabeli, Elče je ovim trijumfom islivao iznad opasne zone i ima 24 boda na 17. mestu.