Ben slomio, Katai dokusurio brđane: Crvena zvezda teškom mukom pobedila Čukarički video

Kurir 07.03.2021

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su u derbiju 26. kola Superlige Srbije na svom terenu Čukarički 2:0 (0:0).

Golove ssu postigli je El Fardu Ben u 72. minutu i Aleksandar Katai, koji je u 87. minutu realizovao penal, koji je iznudio Ben. Nismo u prvih 45 minuta videli previše dobrih prilika i na jednoj i na drugoj strani, beležimo 15. minut i šansu za Bena, tada je njegov šut završio preko gola, a onda i pokušaj Kange u 31. minutu nakon što mu je Gavrić ostavio loptu, ali promene rezultata nije bilo. Čukarički je dobro odigrao prvih 45 minuta, što je navelo Stankovića da