Milojevićev Al ahli se raspada: U DŽedi imaju već zamenu za Srbina, na meti legendarni Ukrajinac

Večernje novosti 07.03.2021  |  Novosti online

SRPSKI stručnjak i bivši trener Crvene zvezde Vladan Milojević nema kontrolu situacije u Al Ahliju.

NJegov tim je na svom terenu u DŽedi poražen sa 3:1 u sudaru sa pretposlednjim Damakom i to tako što su dozvolili gostujućoj ekipi da u drugom poluvremenu preokrene rezultat sa tri pogotka. – Bila je to utakmica kao i mnoge druge u ovoj sezoni – “copy-paste” meč. Mi smo odigrali dobro prvo poluvreme, možda smo mogli i više od tog jednog gola koji smo postigli, da bi u drugom poluvremenu sve bilo uništeno nakon izjednačenja Damaka. Nije to prvi put da povedemo pa