Veliki bodovi u borbi za opstanak: Fudbaleri Napretka pobedili Zlatibor na gostovanju!

Kurir 08.03.2021

U poslednjoj utakmici 26. kola Linglong Super lige Srbije Napredak je slavio na gradskom stadionu u Užicu i pobedio Zlatibor iz Čajetine sa 2:1.

Kruševljani su poveli u 8. minutu preko Alena Melunovića, a izjednačenje domaćinu je doneo Marko Momčilović u 45. minutu. U drugom poluvremenu domaćin je krenuo na sve ili ništa i gol je visio u vazduhu. Nekoliko uzastopnih kornera i slobodnih udaraca u blizini šesnaesterca imali su Čajetinci, ali je ovoga puta sreća pogledala Kruševljane. Spasili su se, a onda u 87. minutu, preko Saše Marjanovića poveli sa 2:1. Na odličan centaršut Milana Sprema odlično je