Velika drama u Splitu, Lazić isključen, Volden blistao - Zvezda stigla do važnog trijumfa!

Sportal blic 08.03.2021

U meču koji je spustio zavesu na 20. kolo , je savladala , rezultatom 60:71 (17:18, 15:15, 17:21, 11:17).

Utakmica u maloj dvorani "Gripe" bila je tvrda, prava takmičarska, a kao i u prvom delu sezone, tim koji s klupe predvodi Mile Karakaš je pošteno namučio crveno-bele. Nikako Beograđani nisu uspevali da slome izuzetno motivisanog domaćina, a tokom prvog poluvremena su se u realizaciji mučili i jedni i drugi, uz dosta smena u vođstvu. Ni greške nisu izostale, a maksilamnu prednost od šest poena u ovom delu meča, imala je Crvena zvezda i to početkom druge četvrtine,