Poluvreme: Rašon Tomas je glavna karika Partizana, ali ako ostane ovaj rezultat crno-beli ispadaju! (tvitovi)

Hot sport 10.03.2021  |  Ivan Dobrić Ivan Dobrić

Košarkaši Partizana u okviru Evrokupa igraju odlučujuću utakmicu sa Metropolitanom za plasman u TOP 8 fazu.

Novi trener Partizana Aleksandar Matović, počeo je utakmicu zanimljivom petorkom. Startovali su Rašon Tomas, Uroš Trifunović, Nikola Janković, Lazar Stefanović i Ognjen Jaramaz. U prvoj četvrtini, smenjivala su se vođstva. Crno-beli su igrali vrlo dobro, ali ih je mučio šut za 3 poena. Partizan je u jednom trenutku dvojkom Trifunovića, poveo 13:11, a onda su usledila gotovo 2 minuta bez poena. Rašon Tomas je poenima za 2 uz jednu bitnu trojku Perkinsa odveo