Ludilo u Torinu: Produžeci za infarkt! Porto izbacio "Staru damu" nakon drame, Borusija eliminisala Sevilju (video)

Večernje novosti 09.03.2021  |  A. Ilić

ODIGRANI su prvi revanš mečevi Osmine finala Lige šampiona. Duel u torinu opravdao je očekivanja javnosti.

Juventus je na stadionu u Torinu dočekao Porto. Slavio je domaćin 3:2 (ukupan rezultat 4:4) Dok je meč u Dormtundu, Borusija - Sevilja završen 2:2. Odlično je Porto otvorio meč. Imali su inicijativu, do gola dolaze u 19. minutu kada je Demiral neoprezno startovao na Taremiju. Serhio Oliveira bio je siguran izvođač najstrože kazne. Nisu odustajali domaći igrači od napadačke igre ni u nastavku. Ipak, poluvreme je završeno sa golom prednosti gostiju. Nakon samo četiri