Bivši košarkaš zvezde srušio CSKA! Armani se radovao u Moskvi uz sjajnu partiju Pantera! (video)

Hot sport 11.03.2021  |  Vladimir Andonov Vladimir

Košarkaši Armanija iz Milana savladali su u Moskvi CSKA rezultatom 84:76, u meču 29. kola Evrolige.

Najzaslužniji za trijumf manekena bio je nekadašnji igrač Crvene zvezde, Kevin Panter koji je briljirao sa 32 poena. Furiozno je krenula gostujuća ekipa i prvu četvrtinu dobili su sa 30:10. CSKA je uspeo da ublaži zaostatak do kraja prvog poluvremena i Armani je na odmor otišao sa +13. It’s a 2-1 but that doesn’t matter if you’re @SirHines What a BLOCK 😱 #7DAYSMagicMoment pic.twitter.com/hnekqE5pfN — Turkish Airlines EuroLeague (@EuroLeague) March 11, 2021 Domaćin