Superliga Srbije: Remi Čukaričkog i Radničkog u derbiju kola, Ristić sačuvao goste

Hot sport 13.03.2021  |  HotSport HotSport HotSport

Čukarički i Radnički su i drugi put u sezoni odigrali nerešeno, i drugi put u sezoni mreže su ostale netaknute – 0:0.

U derbiju 27. kola najviše uzbuđenja bilo je na kraju meča, kad su se Nišlije grčevito branile i na kraju uz mnogo sreće i odbranile. Čukarički je imao inicijativu od starta meča, a do prve ozbiljnije prilike došao je tek u 19. minutu. Posle ubacivanja Docića iz kornera, odbrana Nišlija je reagovala, Marković je izbio loptu samo do Čolovića, koji je sa 16 metara šutirao iz prve, bio je zamalo neprecizan. Gosti su prvi put zapretili u 24. minutu, ali je udarac