Drugi uzastopni poraz evertona: Barnli slavio na Gudisonu i sve je sigurniji u borbi za opstanak! Video

Kurir 13.03.2021

Fudbaleri Barnlija pobedili su danas Everton u gostima sa 2:1, u 28. kolu Premijer lige.

Barnli je na početku utakmice poveo sa 2:0, a strelci su bili Kris Vud u 13. i Dvajt Meknil u 24. minutu. Dominik Kalvert-Luin je smanjio na 2:1 u 32. minutu, ali Everton posle toga nije uspeo da izjednači. Everton je vezao dva poraza i šesti je na tabeli sa 46 bodova. Barnli je ostvario važnu pobedu u borbi za opstanak. Sada je 15. na tabeli sa 30 bodova. Ima četiri više od zone ispadanja. Beta Pratite Kurir sport na Viberu Kurir Autor: Kurir