Ovo što je Vlahović večeras uradio, ni Batistuti nije uspelo!

Sportske.net 13.03.2021  |  Sportske.net

Srpski reprezentativni napadač Dušan Vlahović večeras igra fenomenalan meč u dresu Fiorentine, meč kojim je već ušao u istoriju ovog kluba! Podsetimo, Fiorentina gostuje Beneventu u okviru 27. kola Serije A, a 21-godišnji Vlahović je već u prvom poluvremenu uspeo da postigne het-trik i praktično reši pitanje pobednika.

Nedugo zatim, u italijanskim medijima pojavio se veoma zanimljiv, istorijski podatak s tim u vezi - Vlahović je postao prvi fudbaler Fiorentine posle 56 godina kome je uspelo da već u prvom poluvremenu postigne het-trik za ovaj tim u jednoj utakmici Serije A! Pre Vlahovića, to je uspelo Kurtu Hamrinu, davne 1964. godine protiv Atalante, kada je Fiorentina slavila 7:1, a Hamrin postigao ukupno pet golova. Ono što je mnoge iznenadilo kada je ovaj podatak u pitanju,