Drugi vezani trijumf čarapana: Napredak savladao Bačku u direktnoj borbi za opstanak!

Kurir 14.03.2021

Ono što Napredak nije uspeo u toku cele sezone u Linglong Super ligi Srbije ostvario je danas na svom stadionu “Mladost” pobedivši Bačku iz Bačke Palanke sa 2:1.

To je drugi vezani trijumf čarapana, koji daje nadu kruševačkom superligašu da može da obezbedi opstanak u elitnom rangu. Domaćin je već od samog početka utakmice krenuo na sve ili ništa i već u drugom minutu bilo je 1:0. Iskusni Saša Marjanović uspešno je prodirao i savladao nemoćnog golmana gostiju. Nekadašnji igrač Partizana i drugih klubova bio je najzapaženiji igrač na utakmici, opasno je prodirao i šutirao , ali je sreča spasila ekipu Bačke. U 61. minutu