Umalo tuča u derbiju za opstanak: Crveni za Pazarce, hvatanje za gušu, pa penal za Inđiju video

Kurir 14.03.2021

Fudbaleri Inđije pobedili su na domaćem terenu ekipu Novog Pazara sa 1:0, u utakmici 27. kola Super lige Srbije.

Gol za Inđiju postigao je Nebojša Bastajić u 88. minutu iz jedanaesterca, koji je dosuđen posle duela strelca jedinog pogotka i kapitena Novog Pazara Jasmina Trtovca u kaznenom prostoru gostujućeg tima. Bila je to i kruna napetog finiša utakmce u kojoj je Inđija imala igrača više tokom celog drugog poluvremena posle isključenja Abdulaje Sisea u 44. minutu. Zanimljiv detalj dogodio se i u 83. kada smo videli hvatanje za gušu između fudbalera dva tima, a glavni