Atalanta u neverici! Zvezda je patila za kornerom u Milanu, a ono što su Italijani doživeli od sudije protiv Reala je izazvalo bes!

Sportal blic 16.03.2021
Atalanta u neverici! Zvezda je patila za kornerom u Milanu, a ono što su Italijani doživeli od sudije protiv Reala je…

Revanš meč osmine finala Lige šampiona između Real Madrida i Atalante obeležio je momenat koji je izazvao nevericu u ekipi iz Bergama.

Nakon što je prvi meč završen pobedom Madriđana od 0:1, a u drugom veliki kiks golmana Atalante omogućio Realu da povede u 33. minutu, italijanska ekipa ostala je zatečena u poslednjem momentu prvog poluvremena. Naime, u toku je bio brz napad gostiju iz Italije, lopta je krenula ka Murijelu koji je umakao odbrani - i baš tada je holandski sudija Makeli svirao kraj prvih 45 minuta utakmice: Nekolicina igrača Atalante se odmah uhvatila za glavu, neki su se smejali, a