Fudbaleri Zvezde pobedili Mladost

Beta 20.03.2021

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su večeras na svom terenu u Beogradu Mladost iz Lučana sa 4:1, u utakmici 28. kola Super lige Srbije.

Mladost je povela na stadionu "Rajko Mitić" golom Saše Jovanovića u 34. minutu, a posle pet minuta izjednačio je Nemanja Milunović. Zvezda je povela samo minut kasnije pogotkom Gelora Kange, a treći gol postigao je Milan Pavkov u 45. minutu.

Konačan rezultat postavio je Veljko Nikolić pogotkom u 52. minutu.

To je bila 16. uzastopna pobeda u prvenstvu Zvezde, posle koje ima 80 bodova, devet više od drugoplasiranog Partizana.

Crveno-beli su jedina neporažena ekipa u ligi.

Mladost nema pobedu u poslednje četiri utakmice, a posle 11. poraza zauzima 13. mesto na tabeli sa 33 boda.

U nedelju se igraju preostale utakmice 28. kola Super ligi Srbije: Mačva-Čukarički, Novi Pazar-Proleter, Rad-Radnik i Vojvodina-Inđija, a zatim sledi dvonedeljna pauza zbog obaveza reprezentacije u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo 2022. godine.