Bajern obesmislio bundesligu: Bavarci napunili Štutgart sa igračem manje! Kostić upisao gol i asistenciju u pobedi Ajntrahta video

Kurir 20.03.2021
Bajern obesmislio bundesligu: Bavarci napunili Štutgart sa igračem manje! Kostić upisao gol i asistenciju u pobedi Ajntrahta…

Fudbaleri Bajern Minhena pobedili su danas Štutgart sa 4:0, u 26. kolu Bundeslige.

Bajern je ubedljivo pobedio uprkos tome što je već u 12. minutu ostao sa igračem manje. Crveni karton zbog grubog starta dobio je Entoni Dejvis. Bajern je ipak do poluvremena dao četiri gola. Trostruki strelac bio je Robert Levandovski, dok je pogodak još postigao Serž Gnabri. Bajern je prvi na tabeli sa 61 bodom, dok Štutgart ima 36 i zauzima osmo mesto u nemačkom prvenstvu. Keln i Borusija Dortmund igrali su nerešeno 2:2. Erling Holand doveo je Borusiju u