Barselona ponizila sosijedad! Sedam pogodaka na utakmici, Mesija niko nije mogao da zaustavi - a nova zvezda je Seržinjo Dest

Sportal blic 21.03.2021  |  N. Z. L.

je na San Sebastijanu potpuno nadigrala i slavila sa 6:1 u 28. kolu Primere.

Po dva pogotka su postigli Seržinjo Dest i Lionel Mesi koji su bili i te kako raspoloženi. Jedini gol je domaćin postigao tek kada je katalonski tim imao već pet postignutih. Do 37. minuta mreže su mirovale, da bi onda Antoan Grizman doneo prednost gostima. Šest minuta kasnije bilo je 2:0 nakon prvog gola Desta i Mesijeve asistencije. Na otvaranju drugog poluvremena su u razmaku od tri minuta Katalonci pogodili dva puta, Dest, pa Mesi, da bi i Usman Dembele