Legendarni stručnjak poručuje: ‘Svi znamo da oni nisu normalni! Siti je najbolja ekipa na svetu’ (video)

Hot sport 21.03.2021  |  Dimitrije Nišavić Vladimir

Everton je poražen od izabranika Pepa Gvardiole! Duel četvrtfinala FA kupa između Evertona i Mančester Sitija, zavšren je pobedom gostujuće ekipe.

Siti je slavio rezultatom 0:2. Gosti su otpor Evertona slomili u samom finišu meča! Golove su postigli Gundogan u 84. i Kevin De Brujne u 90. minutu utakmice. Nakon poraza, oglasio se trener Evertona Karlo Anćeloti. Iskusni trener je bio zadovoljan nastupom svoje ekipe, a za protivnika je imao samo reči hvale. -Borili smo se veoma dobro 80 minuta protiv, po mom mišljenju, najboljeg tima na svetu – rekao je Anćeloti. PROČITAJTE JOŠ: PRAVI SPEKTAKL! ZAVRŠNICA ZA