Partizan upisao drugu uzastopnu pobedu: Ognjen Jaramaz vodio crno-bele do pobede! (foto)(video)

Hot sport 28.03.2021  |  Pavle Zindović Dimitrije

Partizan je savladao Megu u 23. kolu ABA lige rezultatom 88:98 u hali ‘Ranko Žeravica’ na Novom Beogradu i tako upisao drugu uzastopnu pobedu.

Partizan je igrao očajno u ABA ligi i tek je u prošlom kolu zabeležio prvu pobedu u 2021. godini i to protiv Mornara. Odlično su počeli utakmicu protiv Mege crno-beli i na kraju prve četvrtine imali čak +9. Međutim, u drugoj četvrtini Mega pravi seriju od 16:0 i vraća se u meč. Čvrsta igra u odbrani i agresivnost u napadu doneli su domaćoj ekipi prednost na kraju prvog poluvremena 55:53. What a way to beat the buzzer! Marko Simonović with the fierce dunk!