Osam "komada" u Danskoj: Albanija poražena od Engleske, Španija izbegla bruku u Gruziji

Večernje novosti 28.03.2021  |  A. Ilić

ODIGRANA su četiri duela kvalifikacionih mečeva za Svetsko prvenstvo u Kataru u terminima od 18 časova.

Albanija je dočekala Englesku, a meč koji umalo nije održan pripao je gostima. "Gordi Albion" savladao je Albaniju sa 2:0. Gosti su do prednosti došli u 39. minutu kada je Luk Šo proigrao Herija Kejna za 1:0. Konačni rezultat postavio je Mejson Maunt u 63. minutu upravo na proigravanje strelca prvog gola. Jermenija je identičnim rezultatom savladala Island. Nakon nesadržajnog prvog poluvremena dolaze domaći do vođstva golom Barsegjana u 53. minutu, a Bajramjan