Saša stamenković govorio o meču Srbija - Azerbejdžan: Pokušaće da nam naprave problem u prvih 20 minuta

Večernje novosti 29.03.2021  |  Novosti online

MALO ko može bolje od bivšeg golmana Crvene zvezde, Saše Stamenkovića da nam priča o stanju u azerbejdžanskom fudbalu.

Reprezentacija Srbije u utorak od 18 sati gostuje u Bakuu i nema sumnje da je favorit u tome duelu, ali ipak treba biti oprezan. Italijanski strunjak koji sedi na klupi Azerbejdžana, Đovani De Bjazi gaji veoma tvrd stil fudbala, na malo golova. Ova selekcija je u prvom kolu kvalifikacija poražena u Portugalu sa 1:0, potom je poražena od Katara u prijateljskom susretu sa 2:1. Golman tamošnjeg prvoligaša Sabaha ističe da će domaćin dati sve od sebe na ovoj utakmici.