Aleksandar Mitrović je naš nacionalni heroj! Srbija pobedila Azerbejdžan pogotkom u finišu, tesno!

Sportal blic 30.03.2021  |  Petar Lazić

je pobedila Azerbejdžan sa 2:1 u trećem kolu kvalifikacija za Svetsko prvenstvo i meču u kom su Azeri pokazali da nisu fudbalska periferija.

Izabranici Dragana Stojkovića Piksija su bili znatno bolji tokom prvog poluvremena, ali je domaćin promenio tok meča boljim ritmom u nastavku. Aleksandar Mitrović je nastavio seriju pogodaka i trenutno ih ima 41 u dresu nacionalnog tima, ujedno je doneo i veliku pobedu svom nacionalnom timu na ovaj način: Uvodni minuti meča gotovo da su bili bez sadržaja, Azeri su rešili da se brane i nije imalo puno mesta za nadigravanje sve dok domaći nisu shvatili da će bilo šta