Mitre, nemamo više reči kojim da ti se zahvalimo! Vodi nas na Svetsko prvenstvo!

Sportske.net 30.03.2021  |  Sportske.net

Fudbalska reprezentacija Srbije pobedila je u gostima ekipu Azerbejdžana rezultatom 2:1 (1:1) u trećem kolu kvalifikacija za SP 2022.

Naša reprezentacija povela je golom Aleksandra Mitrovića u 16. minutu, a izjednačio je Mahmudov u 59. minutu. Mitrović je u 81. minutu svojim drugim golom i 41. u dresu reprezentacije doneo ogromnu pobedu našem timu. Srbija će ostati sigurno na prvom mestu posle tri kola, jer ima sedam bodova, koliko će možda imati i Portugalci ako večeras pobede Luksemburg. Dragan Stojković je napravio nekoliko promena u odnosu na duel protiv Portugalaca. Rajković je zamenio