Lučanci se osvetili Nišlijama, katastrofa Spartaka, slavlje Vojvodine i TSC

N1 Info 02.04.2021  |  Autor:Milan Stojiljković

Subotičani su doživeli težak poraz na gostovanju Čukaričkom 1:5, Mladost je ubedljivo pobedila Radnički 4:1, TSC je bio bolji od Proletera 2:0, Vojvodina od Novog Pazara 1:0, dok su Voždovac i Mačva igrali nerešeno 0:0 u prvim utakmicama 29. kola Superlige Srbije.

Novi Pazar je odlično igrao u prvih 45 minuta na stadionu „Karađorđe“ u Novom Sadu, ali je u nastavku meča ekipa Nenada Lalatovića bila bolja i na kraju stigla do sva tri boda: Vojvodina – Novi Pazar 1:0. Gol odluke postigao je „rezervista“ Momčilo Mrkajić u 67. minutu posle odličnog centaršuta Nikole Andrića, ali i slabije intervencije golmana gostiju Marka Drobnjaka. Vojvodina je ovom pobedom zadržala treće mesto sa pet bodova više u odnosu na Čukarički, koji