Novi kiks Milana! ‘Rosoneri’ remizirali sa Sampdorijom, titula je sve dalje! (video)

Hot sport 03.04.2021  |  Vladimir Andonov Vladimir

Fudbaleri Milana i Sampdorije odigrali su 1:1 u prvoj utakmici 29. kola Serije A. ‘Rosoneri’ su još jednom kiksnuli i sve su dalje od vodećeg Intera.

Prvo poluvreme proteklo je bez golova, a do vođstva u nastavku su prvi stigli gosti. Igrao se 57. minut. Nakon greške fudbalera Milana u organizaciji napada, Kvaljarela je dobio loptu i lobovao Donarumu sa 25 metara. Samo dva minuta kasnije Milan je imao igrača više zbog isključenja Adrijena Silve. Ipak, tek tri minuta pre kraja duela izjednačili su domaći i to preko mladog Jans-Peter Haugea. Serija A, 29. kolo: Subota: Milan – Sampdorija 1:1 (0:0) Hauge 87 –