Neviđena drama! Barselona golom u 91. minutu prestigla Real baš pred "el klasiko"! /video/

Sportal blic 05.04.2021

Barselona je na jedvite jade uspela da priđe na bod zaostatka vodećem Atletiku jer je golom u sudijskoj nadoknadi vremena pobedila autsajdera, Valjadolid, sa 1:0, a istovremeno je za dva boda odmakla Real Madridu s kojim se sastaje naredne subote.

Iako je Valjadolid u ovaj duel ušao sa svega tri boda izvan zone ispadanja, a Barselona kao neporažena iz osam prethodnih utakmica, uključujući pobede od 6:1 i 4:1 pred reprezentativnu pauzu, ekipa sa Nou Kampa je od samog starta imala probleme. Gosti, koji nisu izgubili četiri prethodna meča, u desetom minutu su pogodili prečku, i to kada je Kenan Kodro glavom poslao loptu posle centaršuta s desne strane. Okvir gola su pogodili i domaćini, i to u 45. minutu,