Zvezda zgrabila titulu u derbiju!

Sportske.net 07.04.2021  |  Sportske.net

Titula bez pobede u derbiju nije prava, možda je i to bio najveći motiv Crvene zvezde koja je danas savladala Partizan u 164. večitom derbiju rezultatom 1:0 (0:0) i tako je stigla do praktično nedostižnih 12 bodova prednosti u odnosu na crno-bele u finišu šampionata.

Partizan bolji u prvom, Zvezda u drugom, ali slaba igra igrača crno-belih veliki deo drugog poluvremena je kumovala prvom porazu nakon serije od 17 uzastopnih pobeda. Prva šansa, odnosno intervencija golmana na meču bila je u 20. minutu kada je Aleksandar Katai šutirao pravo u Stojkovića, a prethodno na drugoj strani je pokušao Asano iz voleja kada je njegov udarac otišao malo preko gola. Recimo i to da je u prvih 20 minuta bilo bezbroj faulova i na jednoj i na