Ubedljiv poraz zvezde na kraju takmičenja: Alba drugi put u sezoni bolja od crveno-belih!

Hot sport 08.04.2021  |  Dimitrije Nišavić Pavle

Druga četvrtina je rešila pitanje pobednika! U okviru 34. kola najkvalitetnijeg košarkaškog takmičenja u Evropi, Alba je u Berlinu savladala Crvenu zvezdu.

Utakmica u glavnom gradu Nemačke je završena rezultatom 81:58. Nakon prve deonice domaćin je imao samo dva poena prednosti, a onda je usledila veoma loša druga četvrtina za crveno-bele. Alba je na poluvreme otišla sa 19 poena prednosti u odnosu na gostujuću ekipu. Tim iz Berlina je do kraja meča održavao prednost. Najefikasniji igrač u redovima domaće ekipe bio je Pejton Siva sa 17 postignutih poena, jednim skokom i osam uspešnih dodavanja. Pratio ga je Italijan