Liverpul posle preokreta stigao do pobede! Sjajan gol Arnolda doneo trijumf protiv Aston Vile (video)

Hot sport 10.04.2021  |  Vladimir Andonov Vladimir

Fudbaleri Liverpula pobedili su Aston Vilu 2:1 posle preokreta u meču 31. kola Premijer lige.

Tim Jirgena Klopa je gubio na poluvremenu, ali uspeo da preokrene u drugom delu preko Mohameda Salaha i Trenta Aleksander-Arnolda. Odluka je pala u 91. minutu kada je desni bek ‘crvenih’ sjajno šutirao i savladao Emilijana Martineza. Prethodno je Salah dao gol u 57. minutu i doneo izjednačenje posle vođstva Vile, koja je povela preko Olija Votkinsa u 43. minutu igre. Ipak, ono što je obeležilo meč je i kontroverzna odluka sudija da u prvom poluvremenu poništen gol