Baš kako je Lalat najavio, Voša opet treća! Napredak i Rad sve bliži opstanku, preokret Metalca!

Sportske.net 12.04.2021  |  Sportske.net

Ekipa Vojvodine vratila se na treće mesto na tabeli, pošto je na svom terenu savladala ekipu Zlatibora rezultatom 2:1.

Vojvodina je povela u 32. minutu meča, Bjeković je sa desne strane poslao loptu u kazneni prostor za Zukića, koji sa oko 12-13 metara iskosa sa desne strane poslao loptu u esni ugao gola gostiju - 1:0. Gosti su do izjednačenja stigli u 63. minutu utakmice, kada je Vukić sa ivice kaznenog prostora poslao loptu uz desnu stativu gola domaćih - 1:1. Trener Vojvodine Nenad Lalatović reagovao je izmenama, na teren je ušao Miljan Vukadinović umesto Zukića i upravo je