Radonjić nakon trijumfa: ‘Za nas je realno da se borimo za drugo mesto, sada smo jako blizu toga’

Hot sport 14.04.2021  |  Vladimir Andonov Vladimir

Trener košarkaša Crvene zvezde Dejan Radonjić istakao je da je za njegovu ekipu realno da se bori za drugo mesto u ABA ligi.

Crveno-beli su savladali Cedevita Olimpiju posle uzbudljive završnice sa 82:81 i tako se izjednačio na vrhu regionalnog šampionata sa ekipom Budućnosti. Oba tima imaju skor od 20 pobeda i tri poraza. – Za nas je najvažnije bilo da pobedimo. Bili smo bez pojedinih igrača što zbog povrede, što zbog papirologije. Prvo poluvreme smo napadački izgledali odlično, bilo je propusta u fazi odbrane. U trenucima kada smo trebali da realizujemo neke stvari u nastavku, to nismo