NJukasl slavio protiv Vest Hema, Svrake pogurale Fulam i Mitrovića ka Čempionšipu (video)

Sportski žurnal 17.04.2021

Fudbaleri NJukasla pobedili su na svom terenu ekipu Vest Hema sa 3:2, u utakmici 32. kola Premijer lige

Isa Diop je u 36. minutu pogodio sopstvenu mrežu i tako doneo vođstvo NJuksalu, da bi se stvari za Vest Hem dodatno pogoršale u istom minutu pošto je Kreg Doson zaradio drugi žuti karton. Domaći tim je u 41. minutu duplirao prednost pogotkom Žoelintona, ali je Vest Hem i sa igračem manje na terenu stigao do izjednačenja golovima Diopa u 73. i Džesija Lingarda u 80. minutu. Konačan rezultat postavio je Džo Vilok u 82. minutu.