Čelsi izbacio Siti iz fa kupa, ali Gvardiolu boli glava zbog De Brujnea! Nova povreda najboljeg i to pred PSŽ!

Sportal blic 17.04.2021

plasirali su se finale pošto su u derbiju polufinala na "Vembliju" savladali rezultatom 1:0, junak pobede "plavaca" bio je , ali je povreda Kevina de Brujnea veća glavobolja za "građane" nego ovaj poraz.

Nekadašnje krilo Ajaksa postavilo je konačan rezultat u 55. minutu nakon što je rutinski poslao loptu posle sjajne asistencije Već od starta meča Čelsi je pokazao veću inicijativu i želju da povede, a u prvoj polovini poluvremena lepu priliku propustio je Ben Čilvel, a nedugo pošto je Zijehu poništen gol zbog ofsajda. Zijeh je i posle gola imao stopostotnu šansu da duplira prednost "plavaca", ali je rezervni čuvar mreže Sitija pročitao pokušaj Marokanca. Kako se