Paok slavio u grčkom derbiju: Andrija Živković dva puta zatresao mrežu Olimpijakosa! (video)

Hot sport 18.04.2021  |  HotSport Ivan Dobrić Ivan

Sjajna partija reprezentativca Srbije! PAOK je ugostio Olimpijakos u okviru plej-ofa Superlige Grčke.

Domaćin je slavio rezultatom 2:0, a igrač utakmice je sjajni Andrija Živković. Nekadašnji fudbaler Benfike i Partizana je postigao oba pogotka za domaći tim. Nakon prvih 45 minuta nije bilo pogodaka. Prvi gol reprezentativca Srbije viđen je u 49. minutu meča. Olimpijakos je imao za nijansu veći posed lopte i više udaraca na protivnički gol, ali nije uspeo da zatrese protivničku mrežu. BOOOOOOOOOOOOOOMMMMMMMMMMMMMMMMMMM !!!!!!!!!!!!!! ANDRIJAAAAAAA !!!!!!!!!! 💥💥💥👊👊👊