Troicki eliminisan na startu Serbia opena, Milojević silan protiv Korije, "novi Novak" bez novog čuda!

Sportal blic 19.04.2021

Polovičan učinak domaćih tenisera na startu "Serbia opena". nije uspeo da se plasira u drugo kolo, pošto je od njega bio bolji - 6:1, 6:4.

Italijan, koji je inače specijalista za šljaku, je od početka kontrolisao meč, a za osvajanje prvog seta bilo mu je potrebno svega 26 minuta. Dva puta je u tom delu napraivo brejk, u drugom i šestom gemu. U drugom setu je do brejke 94. teniser sveta stigao u trećem gemu, nakon čega je Troicki imao priliku da se vrati u meč, ali nije uspeo. Italijan je uspeo da održi prednost, iako je Viktor igrao daleko bolje nego u prvom setu. Njega u osmini finala očekuje susret