Fudbal: Spartak poražen od Napretka (0:2)

Subotica.com 19.04.2021  |  Subotica.com

Spartak je poražen od Napretka sa 2:0 u 32. kolu Linglong Superlige Srbije. Iako su Subotičani desetkovani parirali Kruševljanima koji se bore za opstanak, nisu uspeli da pobede, te su gosti odneli ceo plen, postigavši po jedan gol u oba poluvremena.

Gosti su od starta krenuli ofanzivno i u kratkom periodu u dva navrata pokušali da ugroze Vukanića. Tek u 19. minutu su ozbiljnije zapretili. Kostić se osmelio, uputio šut iz daljine, ali je Vukanić dobro reagovao. Kako je vreme odmicalao utakmica obe ekipe su igrale agilnije. Spartak je pokušavao da dođe do gola Ostojića, dobro postavljena odbrana Napretka je odolevala pritisku Subotičana. U 27. minutu Vidović je centrirao sa leve strane, Ostojić je bio brži od