Poluvreme - Kakav je ovo rezultat u Novom Mestu?! Navijačima zanimljiviji dresovi od Zvezdine utakmice! (TVITOVI)

Sportske.net 20.04.2021  |  Sportske.net

Crvena zvezda bije bitku za prvo mesto u ABA ligi, a ključna utakmica jeste u Novom Mestu gde tim Dejana Radonjića gostuje Krki.

Posle prvih 20 minuta pobednik se nazire, Zvezda vodi protiv Krke rezultatom 22:55. U prva dva i po minuta Crvena zvezda se nije dobro snalazila, a onda je Branko Lazić pogodio trojku za vođstvo crveno-belih od 4:5. Od 6:7 koliko je bilo, pred kraj četvrtine je bilo 6:21, Lojd je briljirao, bio nezaustavljiv na svim poljima, pa je Zvezda stekla ogromnu prednost pred nastavak. Poćelo je odlično i u nastavku po ekipu sa Malog Kalemegdana, trojka Simonovića, pa onda