Partizan sa drugim timom bolji od proletera: Natho začinio pobedu sa magičnom asistencijom! (video)

Hot sport 29.04.2021  |  Pavle Zindović Pavle Zindović

Fudbaleri Partizana ostvarili su pobedu u 34. kolu Superlige u Novom Sadu savladavši Proleter sa 3:1 (1:0).

Još jednom su se crno-beli igrali sa nervima navijača. Iako su od 76. minuta vodili sa 2:0, posle jedne greške su primili gol, pa su u pitanje doveli osvajanje tri boda. Crno-beli su poveli početkom duela tačnije u 18. minutu golom Svetozara Markovića nakon prekida koji je prethodno izveo Miloš Jojić. Do kraja prvog dela nije bilo promene rezultata, a trener crno-belih Aleksandar Stanojević promešao je karte u nastavku utakmice. <span data-mce-type="bookmark"