Evropa se klanja srbinu! Kakav gol Andrije Živkovića u 96. minutu! Za finale, za večnost! /video/

Sportal blic 30.04.2021

Ono što je Andrija Živković uradio u polufinalu grčkog Kupa dovelo je do pravog transa navijače PAOK-a.

Naš reprezentativac je, naime, na maestralan način rešio duel sa atinskim AEK-om, postigavši gol za trijumf od 2:1. I to kakav gol... Igrao se 96. minut kada je prihvatio loptu na 30-ak metara od gola rivala, pogledao gde je golman, a onda ga fantastičnim lobom i savladao. Imajući u vidu da je PAOK prvi meč polufinala dobio s 0:1, njemu je i remi odgovarao, ali je AEK u finišu svim silama krenuo po gol kojim bi ga odveo u finale (usled većeg broja pogodaka u