Nemačka slavi Srbina! Ubacio pet poena za 20 sekundi, "srušio" Italijane i zakazao majstoricu za Fajnal for Evrolige!

Sportal blic 30.04.2021  |  Dr. P.

Bajern Minhen i Armani iz Milana igraće petu odlučujuću utakmicu četvrtfinala Evrolige! U četvrtoj utakmici četvrtfinalne serije Bajern je posle velikog preokreta u Minhenu savladao Armani sa 85:82.

Junak utakmice bio je sa pet poena u poslednjih 20 sekundi. Iako je Bajern dobio prvu četvrtinu sa četiri poena razlike, usledila je furiozna druga deonica italijanske ekipe. Ubacili su 31 poen i na krilima Malkolma Dilejnija došli do “+10”, što je bila razlika na poluvremenu. Održavali su prednost i pred poslednjih 10 minuta kada je bilo je “plus 8”. Bajern je zatim odigrao fantastičnu odbranu i uspeo da u završnici preokrene rezultat. Na 23 sekunde Vladimir