Superliga: Golovi u "infarkt" momentima: Kruševljani dobili Čukarički u sudijskoj nadoknadi vremena, mreže se tresle i u 96. minutu

Sportal blic 04.05.2021
Superliga: Golovi u "infarkt" momentima: Kruševljani dobili Čukarički u sudijskoj nadoknadi vremena, mreže se tresle i u…

Fudbaleri Napretka savladali su danas Čukarički 1:0 u utakmici 35. kola Superlige.

Kruševljani su šestom uzastopnom pobedom napravili veliki korak prema opstanku. Gol odluke protiv "brđana" Milošev je postigao u prvom minutu sudijske nadoknade vremena. Najubedljiviji je u utorak bio Radnik, koji je do 85. minuta igrao 0:0 sa Spartakom, pa dao dva gola preko Makarića, uključujući i jedan u 96. minutu, po 1:0 su slavili Novopazarci protiv Bačke u gostima, odnosno Mladost kod kuće protiv Voždovca, dok su Javor i Proleter podelili plen (1:1)