„Plavci“ prizivaju 2012. godinu

Danas 04.05.2021  |  Piše: O. N.

Čelsi i Real u odlučujućem klinču za finale fudbalske Lige šampiona Dvadeset četiri sata posle zaključne polufinalne bitke Mančester sitija i Pari Sen Žermena došao je trenutak da Čelsi i Real drugim duelom u sedam dana odluče još jednog finalistu Lige šampiona u fudbalu.

Izjednačeni u ambicijama i golovima iz prvih 90 minuta (1:1), s tim što bi motiv i šanse za prolaz dalje trebalo da su nešto veći u slučaju domaćina iz Londona, jer pogodak „plavaca“ na strani više vredi, a još od početka prošle decenije čekaju na priliku da drugi put u klupskim analima „pokore“ Evropu, rekordnih 13 puta osvajanu od strane gosta iz Madrida. – Čak i da smo pobedili prošle nedelje, a trebalo je još u prvom poluvremenu da rešimo utakmicu, ništa ne bi