Тим у четвртфиналу Мадрида

Н1 Инфо 06.05.2021  |  Аутор:Владимир Тодоровић
Тим у четвртфиналу Мадрида

Доминик Тим пласирао се у четвртфинале турнира Мастерс серије у Мадриду.

Четврти рекет света био је бољи од Аустралијанца Алекса Де Минаура 7:6 (9:7), 6:4. Меч је трајао скор два сата и Аустријанац је имао много мука да сломи отпор одличног Де Минаура. У првом сету Аустралијанац је направио брејк у првом гему и чувао предност до резултата 3:2. Тим у шестом гему одузима сервис Де Минауру за изједначење. Од тог тренутка више није било прилика за брејк. Ушло се у тај-брејк у којем ниједан играч није успевао да се одвоји. На 6:5 сет лопту

Повезане вести »

Кључне речи

Спорт, најновије вести »