Nemac odgovorno tvrdi: ‘Mi smo ekipa koja odbija da izgubi! Malo je nedostajalo da sve izgubimo’

Hot sport 08.05.2021  |  Dimitrije Nišavić HotSport

Čelsi igra na vrhunskom nivou! Ekipa iz glavnog grada Engleske pruža odlične partije od kada nastupa pod ‘palicom’ Tomasa Tuhela.

Čelsi je na gostovanju u Mančesteru savladao Siti rezultatom 1:2. Pobeda je ostvarena pogotkom Alonsa u sudijskoj nadoknadi vremena. Nakon utakmice oglasio se trener Tuhel. – Na sjajan način smo odgovorili u drugom poluvremenu, pošto smo u finišu prvog bili jako blizu da izgubimo sve – rekao je Tuhel misleći na jedanaesterac koji Aguero nije realizovao. -Gradili smo sampouzdanje iz minuta u minut u drugom delu. Nijednog trenutka nismo prestali da napadamo. Na kraju