Preokret zvezde i šest golova u mreži Zlatibora: Stanković ubacio Ivanića, a on za tri minuta pokazao koliko znači ekipi! (video)

Hot sport 09.05.2021  |  Dimitrije Nišavić Vukašin
Preokret zvezde i šest golova u mreži Zlatibora: Stanković ubacio Ivanića, a on za tri minuta pokazao koliko znači ekipi…

Gosti nisu uspeli da sačuvaju prednost! Aktuelni šampion Srbije je na stadionu ‘Rajko Mitić’ ugostio ekipu Zlatibora.

Crvena zvezda je nakon preokreta slavila sa ubedljivih 6:1. Gosti koji će se naredne sezone preseliti u niži rang takmičenja su došli do prednosti u 26. minutu. Veoma lep pogodak delo je napadača Stefana Vukića. Zlatibor je uspeo da sačuva minimalnu prednost do kraja prvog dela igre, ali Zvezda je bila nezaustavljiva u nastavku. Crveno-beli su ekspresno stigli do izjednačenja, a zatim do potpunog preokreta. Dejan Stanković je izvršio odlične izmene. U igru se ušli