Kakav blickrig zvezde: Zlatibor vodio pa za poluvreme primio 6 golova! Ivanić pokrenuo motor šampiona video

Kurir 09.05.2021

Crvena zvezda u okviru 36. kola fudbalske Superlige Srbije na svom stadionu savladala goste iz Čajetine, ekipu Zlatibora sa 6:1, iako je posle prvih 45. minuta gubila 1:0.

U 26. minutu utakmice Dašić vraća povratnu Vukiću koji jespoljnim delom kopačke šutirao i pogodio za 0:1. Zvezda je pokušavala, bila agresivnija, ali nije imala mnogo prostora za kombinovanje, ekipa koja će naredne sezone igrati Prvu ligu Srbije je bila i više nego ozbiljna u nameri da im mreža ostane netaknuta do poluvremena. To im je pošlo za rukom, ali su u drugom poluvremenu videli svu moć crveno-belih. Ušao je Mirko Ivanić i to je bio znak da će gosti